• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ"

03.03.2020 15:09 давність новини: 130 дн.
Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з  Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом». Акція відбуватиметься за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.
У рамках Акції відбудеться два безпрецедентних заходи:
- 21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.
- Тижневий Марафон садіння лісу. Протягом тижня, з 21 до 29 березня, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.
Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.
Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.
ДП «Кам'янське лісове господарство» залучається до вказаних заходів, в межах яких планується проведення робіт із лісовідновлення на землях загальною площею 4,2 га, в тому числі: Креселецьке лісництво – 0,3 га, Грушківське – 0,9 га, Тимошівське – 1,5 га, Капітанівське – 0,5 га, Макіївське – 1,0 га. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб приєднатися до Акції «Відновлюємо ліси разом». З організаційних питань просимо звертатися за телефоном (04732)6-19-37 та писати на електронну скриньку office@remove-this.kamyankalis.gov.ua
Джерело: ДАЛРУ
ДП "Кам'янське лісове господарство"

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00