• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ

23.08.2019 09:06 давність новини: 1 р.
Днями під керівництвом начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка відбулася розширена колегія обласного управління за участю головних спеціалістів та директорів держлісгоспів. На засіданні обговорили актуальні питання лісогосподарювання та проаналізували господарсько-фінансову діяльність підприємств.
Цьогоріч лісовідновлення здійснено на площі 1119,3 га, сприяння природному поновленню – на площі 160,6 га. Лісорозведення проведено на площі 40,9 га. Разом відтворення лісів проведено на площі 1320 ,8 га, при річному плані 1230 га. Догляди за лісовими культурами здійснили  на площі 5326 га. Лісові розсадники закладені на 14,11 га. Плантації новорічних ялинок створили на майже 50 га.
Протягом першого півріччя ц.р. на ведення лісового господарства було спрямовано 140,1 млн грн.  Про це повідомила  начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів  Ірина Тимченко. Всі підприємства спрацювали прибутково та отримали 18.5 млн грн. чистого прибутку. За рахунок власних коштів підприємств освоєно 15 млн грн капітальних інвестицій.
Заступник начальника управління Микола Рижков зупинився на виконанні сортиментної структури при заготівлі деревини на рубках головного користування, проаналізував стан залишків лісопродукції на складах та виконання запланованих ремонтів лісових автомобільних доріг (виконано 86,5% від запланованого річного завдання).
Як повідомив головний спеціаліст відділу лісового господарства Микола Бихало, з початку року у лісах держлісгоспів трапилося 27 випадків лісових пожеж на загальній площі 5 га.  Створено 1662 км мінералізованих смуг та здійснено догляд за  6283 км існуючих мінералізованих смуг. У зв’язку зі встановленням надзвичайної пожежної небезпеки в лісах області, організовано цілодобове чергування державної лісової охорони, з метою оперативного виявлення та гасіння лісових пожеж. Посилено рейдову роботу у зв’язку з відкриттям сезону полювання на пернату дичину.
Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00