• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ВИБОРЮЄМО ДОВІРУ ГРОМАД

16.07.2019 12:39 давність новини: 361 дн.
В зв'язку з нещодавнім приєднанням Макіївської сільської ради до Ротмістрівської сільської об'єднаної територіальної громади було проведено додаткові вибори депутатів від сіл Макіївка та Будо-Макіївка до ОТГ. Одним з обраних депутатів став наш колега, майстер лісу Капітанівського лісництва, Колодяжний Олег Миколайович.
Вищу освіту він здобув в Городищенському коледжі Уманського державного аграрного університету, в 2009 році отримав диплом зі спеціальності «Лісове господарство».
Свою трудову діяльність в ДП «Кам'янське лісове господарство» Олег Миколайович розпочав з 1996 року на посаді обрубувача сучків Макіївського лісництва, з 2000 року переведений на посаду звальника лісу Макіївського лісництва, а з 2006 року переведений на посаду майстра лісу Капітанівського лісництва ДП «Кам'янське лісове господарство». Посаду майстра лісу обходу  № 4  Капітанівського  лісництва  ДП «Кам'янське лісове господарство»  обіймає і в теперішній час.
Олег Миколайович користується повагою в колективі лісництва та має авторитет серед місцевого населення. Раніше вже обирався депутатом до Макіївської сільської ради, що свідчить про довіру місцевих жителів до нашого колеги. Одружений, виховує двох доньок.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00