• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ'ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЗАВЕРШУЮТЬ РОБОТИ З САДІННЯ ЛІСУ

16.03.2020 15:02 давність новини: 117 дн.
У Кам'янському лісгоспі завершують лісокультурний сезон, який цьогоріч розпочали досить рано у зв’язку зі сприятливими погодними умовами для садіння лісу.
Для посадкових робіт на лісових розсадниках було вирощено 653 тис. шт. сіянців, переважна більшість – дуба звичайного. В осінній період 2019 року у структурних підрозділах Кам'янського лісгоспу було заготовлено 8,5 тонн лісового насіння – дуба звичайного, ялини, сосни, горіха чорного, черешні та ін.  Більшість жолудів висіяли в розсадники восени, іншу частину вже використали для створення лісових культур шляхом посіву. Насіння інших лісових порід буде висіяно в лісових розсадниках для вирощування посадкового матеріалу на майбутнє.
Як зазначає директор лісгоспу Віталій Верес, план весни з садіння та висівання лісу – 104,7 га: дуба звичайного – 88,9 га, горіха чорного – 15,2 га, ясена звичайного – 0,6 га. Станом на сьогодні у лісництвах вже створено лісових культур на загальній площі 72 га. Висаджено 8 тисяч хвойних сіянців для створення плантацій новорічних ялинок.
Крім того, якщо дозволять погодні умови, кам'янські лісівники будуть намагатися максимально здійснити роботи з лісовідновлення на цьогорічних лісосіках, на яких здійснювалися лісогосподарські заходи у зимовий період.
ДП "Кам'янське лісове господарство"

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00