• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


«ЗЕЛЕНИЙ КЛАС» ПІД СТОЛІТНІМ ДУБОМ СПОРУДИЛИ КАМ'ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ У МИХАЙЛІВСЬКІЙ ШКОЛІ-ІНТЕРНАТІ

29.05.2019 08:07 давність новини: 365 дн.
Кам’янські лісівники опікуються Михайлівською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом, знають потреби навчального закладу та усіляко допомагають їх вирішувати. Навчаються у школі-інтернаті дітки із непростими життєвими долями – сироти, а також позбавлені батьківського піклування та з особливими потребами.
Педагогічний колектив закладу замріяв спорудити літній клас під відкритим небом. І як же в цій справі без шефів-лісівників?  Тож ідею щодо створення аудиторії для навчання дітей на свіжому повітрі підтримали у Кам`янському лісгоспі й цілковито цьому посприяли.
Спорудили лісівники цю гарну альтанку на території школи-інтернату – облаштували необхідними зручностями для проведення занять, стендами з цікавою лісівничою та природоохоронною  інформацією.  Урочисте відкриття «зеленого класу» під столітнім дубом відбулося під час свята останнього дзвоника.
Перший відкритий урок у новій аудиторії для школярів провів головний лісничий Кам`янського лісгоспу Василь Борота. Зокрема, нагадав про правила поводження в лісі під час пожежонебезпечного періоду та ймовірні наслідки недотримання цих правил. Зупинився на значенні лісів, головних їх функціях та важливості роботи лісівників. Про особливості та значення місцевих лісів розповів лісничий Грушківського лісництва Сергій Могила.
Від імені педагогічного та учнівського колективу подякував кам'янським  лісівникам за добру справу директор  Михайлівської спеціальної  загальноосвітньої  школи-інтернату Василь Могилей.
«Відтепер у новому літньому класі будемо проводити уроки з природничих дисциплін. Використовуватимемо його й у позакласному шкільному житті. Відтак зробимо навчання дітей більш інтерактивним, цікавим, пізнавальним, використовуючи природний простір на свіжому повітрі», – зазначив Василь Могилей.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00