• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ВИЇЗНА КОЛЕГІЯ З ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА НА БАЗІ КАМ'ЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

05.07.2019 15:38 давність новини: 1 р.
4 липня на базі Кам'янського лісгоспу відбулося засідання розширеної виїзної колегії під керівництвом начальника обласного управління Олександра Дзюбенка, за участю головних спеціалістів управління та директорів державних лісогосподарських підприємств. Тема, яка була обрана для роботи, – шляхи оптимізації витрат на лісогосподарське виробництво.
На прикладі Тимошівського та Грушківського лісництв учасники колегії ознайомилися із лісокультурним виробництвом Кам'янського лісгоспу, процесом лісозаготівельних робіт, оглянули нову спеціальну техніку  для переробки гілля, а також побачили в роботі мульчер, за допомогою якого здійснюється механізований догляд за лісовими культурами, відвідали кілька ділянок різновікових лісових культур.
Розпочали колегію з пленарного засідання в адмінприміщенні Кам'янського лісгоспу, де розглянули низку актуальних питань.
Начальник відділу лісового господарства управління Валентин Швець доповів про шляхи оптимізації витрат на лісокультурне виробництво. Валентин Миколайович наголосив на необхідності зменшення витрат на догляди за лісовими культурами шляхом механізованого та хімічного доглядів, а також на створенні лісових культур механізованим способом і використанні можливостей природного поновлення.
Про шляхи оптимізації витрат на лісозаготівельні роботи та послуги автоперевезень  доповіла начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів управління Ірина Тимченко. Крім того, вона звернула увагу присутніх на обов'язкову відповідність даних бухгалтерського обліку даним фінансовій звітності лісгоспів і недопущення зростання дебіторської та кредиторської заборгованостей.
Також учасники наради розглянули питання щодо покращення санітарного стану лісів в області. Головний спеціаліст відділу лісового господарства управління Валентин Миколаєць наголосив, що однією з проблем є осередки омели австрійської, що переважають у чотирьох лісгоспах – Канівському, Корсунь-Шевченківському, Черкаському та частково Смілянському. На жаль, інших способів боротьби з омелою австрійською, окрім проведення санітарних рубок, як суцільних так і вибіркових, немає, – зауважив Валентин Іванович.
Доповідаючи про стан охорони лісів від пожеж, провідний інженер з охорони та захисту лісу Микола Бихало наголосив на необхідності забезпечення патрулювання державної лісової охорони в обходах, посилення чергування в лісгоспах, лісництвах та лісопожежних станціях. Окрім того, необхідно підтримувати в належному стані мінералізовані смуги, наочну протипожежну агітацію, рекреаційні пункти, постійно проводити протипожежну інформаційну роботу з населенням.
Наступним етапом в роботі було ознайомлення з процесом лісозаготівельних робіт в Тимошівському лісництві. Директор Кам'янського лісгоспу Віталій Верес безпосередньо на об'єкті розповів про оптимізацію виробництва на підприємстві та методи здешевлення вартості робіт з лісовідновлення. Також присутні мали змогу побачити в дії та ознайомитися з технічними характеристиками спеціальної техніки для переробки гілля безпосередньо на лісосіці.
У Грушківському лісництві учасники наради оглянули різновікові лісові культури дуба, обговорили методи, схеми садіння та здійснення доглядів. Важливим моментом стала демонстрація робити мульчера, за допомогою якого здійснюється механізований догляд за різновіковими лісовими культурами. Саме ця сучасна техніка допомагає економити і час, і кошти, – зауважують кам'янські лісівники та рекомендують переймати досвід.
Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко високо оцінив роботу колективу та керівництва Кам'янського лісгоспу.
«Такі виїзні наради необхідні, перш за все, для того, аби ми могли ділитися власними напрацюваннями, переймати досвід колег та разом шукати шляхи оптимізації витрат на лісогосподарське виробництво. Кам'янський лісгосп доводить, що у колективу є бажання працювати на високий результат, а їх сучасний підхід до роботи має стати прикладом для наслідування іншим лісогосподарським підприємствам області», – підсумував хід колегії головний лісівник Черкащини Олександр Дзюбенко.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00