• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ОРГАНІЗАЦІЇ АКЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ – 2019»

06.03.2019 11:35 давність новини: 1 р.
26 лютого в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося засідання круглого столу, приуроченого до організації і проведення акції «Первоцвіт – 2019».
За ініціативи науковців ННІ природничих та аграрних наук зібралися представники Державної екологічної інспекції Центрального округу, Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, Управління патрульної поліції в Черкаській області, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП «Кам’янське лісове господарство», Національного історико-культурного заповідника «Чигирин». Учасники круглого столу обговорили питання проведення спільних заходів з охорони рідкісних і зникаючих видів рослин-ефемероїдів на території Черкаської області.
Зокрема, було розроблено чіткий план дій із координації зусиль на час вегетації ранньовесняних видів рослин — підсніжників, сон-трави, тюльпана дібровного, вовчих ягід пахучих та інших. Серед заходів заплановані спільні патрулювання місць зростання первоцвітів, контроль за дотриманням умов їх зростання, рейди з виявлення випадків їх незаконного продажу на території м. Черкаси та міст Черкаської області.
Учасники круглого столу висловили переконання, що збереження біологічного різноманіття Черкащини має стати спільною справою усіх небайдужих.
ДП «Кам’янське лісове господарство» приділяє значну увагу охороні первоцвітів, які зростають в лісовому фонді підприємства. Особливо поширені дані рослини в Креселецькому та Грушківському лісництвах. В рамках проведення акції посилено охорону первоцвітів, встановлено додаткові інформаційні та попереджувальні знаки. Лісове господарство в питаннях збереження рідкісних рослин тісно співпрацює з громадськими організаціями. На протязі багатьох років, в період цвітіння підсніжників, допомогу в охороні надають викладачі і студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Так і цього року, охорона місць зростання червонокнижних рослин буде проводитися лісовою охороною лісгоспу спільно зі студентами та викладачами університету. З метою недопущення зникнення рідкісних рослин будуть регулярно проводитися рейди із залученням працівників поліції та співробітників екологічної інспекції.
Використано матеріали: cdu.edu.ua

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00