• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


В КАМ'ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕДЕНО РОЗШИРЕНУ ВИЇЗНУ ВИРОБНИЧУ НАРАДУ

25.07.2019 15:04 давність новини: 1 р.
Напередодні в ДП «Кам’янське лісове господарство» відбулася розширена виїзна виробнича нарада під керівництво директора Вереса Віталія Терентійовича, за участю лісничих, керівників підрозділів та працівників лісгоспу. Протягом наради присутніми було обговорено ряд питань по веденню лісового господарства.
В Грушківському лісництві учасники наради ознайомилися з роботою мульчера Cancela TFK200, оглянули ряд ділянок, на яких було проведено освітлення вказаним пристроєм, проаналізували їхній стан на сьогоднішній день.
В Тимошівському лісництві оглянули хід розробки лісосік головного користування, обговорили специфіку раціонального розкряжування деревини цінних порід.
В Макіївському лісництві присутні оглянули рекреаційне облаштування садиби лісництва, лісовий розсадник, рекреаційний пункт лісове джерело, що знаходиться в урочищі «Апельня».
 По завершенні наради директором підприємства було підведено підсумки роботи лісгоспу за перше півріччя поточного року та прийнято рішення по подальшій організації робіт на підприємстві з врахуванням сучасних вимог.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00