• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


УВАГА, ШАХРАЇ!

08.07.2021 14:45 давність новини: 2 р.
Останнім часом збільшилась кількість випадків протиправних дій шахраїв в інтернеті, зокрема, від імені ДП «Кам’янське лісове господарство». У зв’язку з чим підприємство повідомляє: жодних кооперативів, спілок та будь-яких незалежних організацій з продажу дров на базі підприємства не створювалось! 
За останній тиждень до нас надійшло кілька скарг про невиконання підприємством домовленості з покупцями щодо продажу та доставки дров. Схема шахраїв проста – від імені ДП «Кам’янське ЛГ» шахраї створили оголошення про продаж дров за «привабливою» ціною, коли потенційна жертва телефонує, щоб зробити замовлення, шахраї стверджують, що оплату потрібно здійснити наперед на карту, яка зазначена в оголошенні, після оплати жертва такого шахрайства залишається без власних коштів та без бажаного товару.
ДП «Кам’янське лісове господарство» наголошує: замовити дрова можна лише прийшовши до відділу реалізації контори лісгоспу (вул. Героїв Майдану, буд. 8, 2 поверх, або безпосередньо  в лісництва підприємства), з собою потрібно мати документи що засвідчують особу, для написання офіційної заяви щодо купівлі та поставки дров. Після цього ви отримаєте квитанцію з номером рахунку ДП «Кам’янське ЛГ», після оплати та отримання квитанції про оплату від банку, ви можете розраховувати на стовідсоткове успішне завершення процедури покупки дров. Оплата за послуги з купівлі та доставки дров здійснюється лише на офіційний рахунок ДП «Кам’янське лісове господарство», жодна фізична-особа підприємець, приватна особа тощо не має права отримувати кошти за послуги, які надає державне підприємство. Якщо у вас виникли запитання щодо реалізації дров, ви можете звернутись за телефоном 6-15-39.
Будьте пильними та уважними. 
ДП "Кам'янський лісгосп"

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому