• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ'ЯНСЬКОМУ ШКІЛЬНОМУ ЛІСНИЦТВІ ПРОВЕЛИ ВІДКРИТИЙ УРОК ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

21.11.2019 18:47 давність новини: 306 дн.
Днями у Кам'янському ліцеї №1 відбувся науковий пікнік та відкриті уроки, які проводили викладачі Черкаського державного технологічного університету для учнів ліцею та їх батьків.
У рамках цих заходів було проведено урок профорієнтації й для учнів Кам'янського шкільного лісництва.  Кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри загальної екології, педагогіки та психології Інгріда Чемерис, завідувач лабораторією Віктор Сич розповіли школярам про те, що  у  2019 році на базі Черкаського державного технологічного університету здійснено  набір абітурієнтів на перший курс на спеціальність “Лісове господарство” за освітнім ступенем “Бакалавр”. Тож професію лісівника, починаючи з цього року, можна отримувати й у Черкасах на базі ЧДТУ.
Завітав на відкритий урок голова профспілкового комітету ДП «Кам'янське лісове господарство» Олександр Тимошечкін, який з особистого досвіду розповів школярам  про особливості роботи працівників лісового господарства, здобутки, перспективи й досягнення місцевих лісівників, а також про важливість та актуальність професії лісівника. Крім того, презентував керівнику шкільного лісництва Світлані Погорілій нове видання – книгу «Шумлять Черкащини ліси».

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00