• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ'ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДОГЛЯДИ ЗА МОЛОДИМИ ЛІСОВИМИ НАСАДЖЕННЯМИ

21.05.2020 10:10 давність новини: 3 р.
Своєчасні догляди за лісовими культурами – завдання №1  для лісівників у весняну та літню пору, адже саме від такої роботи залежить приживлюваність і гарний ріст майбутніх лісів.
За словами головного лісничого Кам`янського лісгоспу Василя Бороти відсутність звичної кліматичної зими, рання посушлива весна викликали занепокоєння у лісівників – чи добре приживуться лісові культури, створені цьогоріч. Проте у травні пройшли дощі, які врятували нові насадження, і в той же час посприяли активному росту бур’янів і другорядних деревних та чагарникових порід.
Догляд за лісовими культурами – це сукупність агротехнічних і лісівничих заходів, що застосовуються для поліпшення умов зростання лісових культур. Основна мета – створення сприятливих умов для їх росту і розвитку, усунення негативного впливу трав’янистої рослинності та порослі другорядних порід. Догляди сприяють поліпшенню водного, теплового режимів, а також режиму живлення і освітлення.
«У перші роки зростання лісових культур неможливо повністю відійти від ручної праці. Це важка робота, але лісокультурниці здійснюють прополювання у рядках саме вручну. Вже пізніше, після трьох років зростання насаджень, здійснюємо механізовані догляди за допомогою мотокущорізів. культиваторів, Минулого року придбали молотковий роторний мульчер Cancela TFS-200, який добре себе зарекомендував і допомагає цей процес оптимізувати та здешевлювати», – зазначає Василь Борота.
Наразі по Кам`янському лісгоспу вже проведено доглядів лісових культур та молодняків на площі 270 гектарів, і задіяні у цьому важливому напрямку діяльності понад 60 працівників.

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому