• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ'ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛИСЯ ЩОРІЧНІ НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

11.02.2021 11:34 давність новини: 1 р.
Днями у Кам'янському лісгоспі відбулися щорічні навчання і перевірка знань з охорони праці для керівників підрозділів, майстрів лісу та працівників, що працюють на роботах з підвищеною небезпекою.
Під час навчань, зокрема, було розглянуто Концепцію реформування системи управління охороною праці – (СУОП) в Україні, створену в 2018 році. Її мета – створення національної системи запобігання виробничим ризикам для забезпечення ефективної реалізації прав працівників на безпечні та здорові умови праці, відповідно чого триває робота над проектом Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі» (БЗР), який прийде на заміну Закону «Про охорону праці».
Що ж робити підприємствам у цей перехідний  період? Відповідь очевидна – не очікувати до останнього невідворотних законодавчих змін, а вже сьогодні поступово адаптувати СУОП підприємств до європейських практик. Допоможе у цьому вивчення положень стандарту  ІSО 45001 «Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги».
Кожен працівник повинен визначити для себе, що для нього найцінніше. Цінністю №1 для працівників, керівників і підприємства загалом повинні бути життя і здоров’я людей. Працівники мають розуміти, що вони дбають не тільки про свою безпеку та безпеку тих, хто від них залежить, але й про тих, хто поруч. Потрібно самому бути прикладом дотримання правил безпеки, який наслідуватимуть інші, кожного дня – як на роботі, так і вдома. Якщо це важливо для Вас, це буде важливо і для тих, хто Вас оточує. Потрібно виявляти бажання пізнавати нове, запозичувати досвід інших підприємств, постійно вчитися, вдосконалювати здобутки, впроваджувати новітні технології виробництва – а відповідно – підвищувати культуру виробництва.
ДП "Кам'янський лісгосп"

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому