• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ'ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

17.02.2020 09:58 давність новини: 3 р.
Днями в підрозділах ДП «Кам'янський лісгосп» було  проведено семінар-навчання з антикорупційної діяльності. У рамках заходу було розглянуто  нововведення та зміни в Законі України «Про запобігання корупції».
Зокрема,  на семінарі було акцентовано увагу на розширення переліку визначення близьких осіб, скасування Законом обов'язкового подання інформації про суттєві зміни в майновому стані, за винятком осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище з високим рівнем корупційних ризиків.
Обговорили прийняті зміни при поданні декларацій: отримання електронного цифрового підпису, формування звіту про суми виплачених доходів, внесення в декларацію унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР), строки внесення виправлень в декларації.
Проведено роз'яснення згідно законодавства, які декларації подаються та в які терміни.  Наголошено на строках подання декларацій та відповідальності за неподання, невчасне подання та подання завідомо недостовірних відомостей.
Семінар-навчання проводив уповноважений з антикорупційної діяльності ДП «Кам'янський лісгосп» Олег Галочкін, який надав відповіді на найбільш поширені запитання, що виникають у суб'єктів декларування.
ДП "Кам'янське лісове господарство"

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому