• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ'ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

25.02.2021 09:53 давність новини: 1 р.
Днями в підрозділах ДП «Кам'янський лісгосп» було  проведено семінар-навчання з антикорупційної діяльності. У рамках заходу було розглянуто  нововведення та зміни в Законі України «Про запобігання корупції».
Зокрема, на семінарі було ознайомлено учасників з антикорупційною програмою підприємства та планом заходів на 2021 рік. Обговорено шляхи та способи повідомлення уповноваженого про можливі корупційні правопорушення. 
Учасникам семінару проведено роз’яснення, які є типи декларацій, строки подання того чи іншого типу декларації. Обговорено всі розділи, які необхідно заповнити при поданні декларації. Наголошено про строки можливого внесення виправлень у декларацію, строки подання всіх типів декларацій та відповідальність за неподання, невчасне подання та подання завідомо недостовірних відомостей. Учасникам надано роз’яснення, як отримати необхідні для заповнення декларації дані онлайн в умовах карантину.
Семінар-навчання проводив уповноважений з антикорупційної діяльності ДП «Кам'янський лісгосп» Олег Галочкін, який надав відповіді на найбільш поширені запитання, що виникають у працівників підприємства.
ДП "Кам'янський лісгосп"

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому