• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ'ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ ТИЖНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ - 2021

03.05.2021 14:32 давність новини: 2 р.
Для працівників ДП «Кам’янське лісове господарство», Тиждень охорони праці-2021, завершився підведенням підсумків на засіданні організаційного комітету присвяченого Дню охорони праці, який відзначається щорічно в Україні 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці, що проходив в цьому році за рекомендацією Міжнародної організації праці (МОП) під гаслом “Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР”. Метою заходу було привернення уваги суспільства до питань дотримання мір безпеки у виробничих процесах, профілактики травматизму, пропаганді безпечних і здорових умов праці… 
В цілях заохочення працівників щодо відповідального ставлення до безпеки на робочих місцях адміністрація преміювала 24 працівників в різних категоріях по 500 грн. кожного:
1. За професіоналізм по проведенню роботи із залучення працівників до процесу формування безпечної та здорової праці з урахуванням наявних та потенційних виробничих ризиків – 8 осіб.
2. За активну участь в проведенні адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці, преміювали члена профспілкового комітету – 1 особу.
3. Визнали Кращими працівниками за професією, які дотримувались вимог охорони праці, культури виробництва – 10 осіб.
4. Визнали Кращим робочим місцем відносно безпеки праці та культури виробництва – 5 осіб.
5. Вшановуючи пам’ять потерпілого на виробництві Поленова В.М. (майстер лісу Капітанівського лісництва, 2009рік), виділили матеріальну допомогу вдові ПОЛЕНОВІЙ Ларисі Григорівні в розмірі 600 грн.
Вітаємо номінантів та всіх працівників лісової галузі!
Бажаємо Вам спокійних трудових буднів, нехай Ваші рукотворні ліси шумлять на віки. Сьогодні, як ніколи ми потребуємо Вашого професіоналізму і відповідального ставлення до здоров'я і безпеки, як кожного з Вас так і планети вцілому. Удачі у всіх справах і завжди дружнього оточення в колективі. Благополуччя Вам та вашим родинам.
ДП "Кам'янський лісгосп"

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому