• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ`ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЛІСІВНИКИ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНІ ПРОТИПОЖЕЖНІ НАВЧАННЯ

12.07.2017 10:36 давність новини: 3 р.
Автор:  Прес-служба ДП "Кам’янського лісгоспу"
Категорія: Загальні новини
Тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної лісової пожежі провели на базі Грушківського лісництва ДП «Кам’янське лісове господарство». Лісівники спільно з працівниками районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області відпрацювали взаємодію при ліквідації вогню в лісовому масиві.
Загалом у навчаннях взяли участь близько тридцяти осіб обох відомств. Долучилися до заходу директор підприємства ­Віталій Верес, керівники району – голова Кам’янської районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови Кам’янської райдержадміністрації Богдан Солошенко.
Після теоретичної частини, присвяченої тактиці та способам гасіння лісових пожеж, відбулося практичне відпрацювання спільних дій. Під час навчань лісівники вдосконалили схему моніторингу лісових масивів  та перевірили ефективність навісного обладнання, яке використовується для оперативного прокладання мінералізованих смуг.
При гасінні умовної пожежі було продемонстровано застосування протипожежної техніки та інвентарю. Працівникам лісового господарства та рятувальникам вдалося показати злагодженість дій і готовність до гасіння лісових пожеж, отже мету навчань було досягнуто, – розповідає директор Кам’янського лісгоспу Віталій Верес. Однак, не зважаючи на протипожежну готовність, лісівники вкотре наголошують, що найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – не допустити його появи.
– Без свідомої поведінки зі сторони громадськості, усвідомлення масштабів загрози, зробити це важко, – підкреслює директор лісгоспу. – Лише власна відповідальна поведінка стане запорукою збереження зеленого багатства країни. Адже головною причиною лісових пожеж є людський фактор та людська недбалість. Тож актуальним залишається заклик: не жартуйте та будьте обережні з вогнем у лісі!
Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00