• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ'ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛІСІВ ПРОВЕДЕНО ВИРОБНИЧУ НАРАДУ

21.03.2019 15:45 давність новини: 1 р.
Сьогодні, 21 березня в усьому світі відзначають Міжнародний день лісів, який було проголошено рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 28 листопада 2012. Міжнародний день лісів покликаний продемонструвати важливість лісів для підтримки і захисту людської цивілізації. На ліси припадає третина суходолу Землі, і вони є домівкою для 80% тварин і рослин планети. Ліси та дерева є життєвоважливими для існування людей та планети загалом, підтримуючи життєдіяльність, забезпечуючи чисте повітря і воду, зберігаючи біорізноманіття та відповідаючи на зміни клімату. Тема Міжнародного дня лісів 2019 – “Ліси і освіта!”, гасло – “Учись любити ліс!”.
Не випадково саме сьогодні у Кам’янському лісгоспі було проведено виробничу нараду під керівництвом директора Віталія Вереса. У заході приймали участь головний лісничий, інженери лісових культур, лісничі та керівники підрозділів підприємства.
На нараді було розглянуто ряд виробничих питань, зокрема про готовність підрозділів до пожежонебезпечного періоду, про хід проведення лісокультурних робіт, про стан проведення лісозаготівельних робіт та виконання планових завдань.
Учасникам наради було наголошено на тому, що з 11.03.2019 року розпочався пожежонебезпечний період. Для запобігання виникнення пожеж лісничих зобов’язано терміново забезпечити влаштування мінералізованих смуг та відновлення вже існуючих.  З метою вчасного виявлення та оперативного реагування по ліквідації лісових пожеж було встановлено чергування по лісгоспу та лісництвах.
Крім того головний лісничий, Василь Борота, звернув увагу присутніх на те, що з 1-го квітня розпочинається «сезон тиші». У зв’язку з цим до зазначеного періоду необхідно завершити проведення санітарних рубок в лісовому фонді підприємства.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00