• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У КАМ'ЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ЗРОСТАЄ САМШИТОВИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ

23.08.2018 15:39 давність новини: 2 р.
Вічнозелений герб із самшиту зростає на території Грушківського лісництва Кам’янського лісгоспу. Створили декоративну композицію ще у 2011 році та приурочили 20-й річниці Дня Незалежності України. Втілювали в життя патріотичний задум працівники державної лісової охорони.
Для висаджування декоративного тризуба використали 300 дворічних саджанців самшиту, оскільки ця рослина відносно невибаглива до наших природних умов, морозостійка та дозволяє формувати різноманітні фігури й втілювати в життя творчі ландшафтні задуми.
Зелену композицію створювали виключно з власного посадматеріалу, який вирощують у теплицях лісництва та лісовому розсаднику.
“Герб постійно доглядаємо, формуємо, щоб він зберігав задуману нами форму та гарний вигляд у всі пори року. Розміри його вже досягли 6×10 метрів, а висота ­– півметра. В цій ідеї ми поєднали свою роботу та патріотизм, який має бути в душі кожного українця. Декоративний тризуб є “родзинкою” лісництва та завжди викликає позитивні враження у наших відвідувачів”, – розповідає лісничий Грушківського лісництва Сергій Могила.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00