• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


У ГРУШКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ДАЛИ ДРУГЕ ЖИТТЯ СТОП'ЯТДЕСЯТИРІЧНОМУ ДУБУ

24.06.2019 09:08 давність новини: 1 р.
Унікальна дерев'яна скульптура віднедавна прикрашає територію Грушківського лісництва Кам'янського лісгоспу. Вирізьбили лісівничу композицію із всохлого дуба і цим самим дали йому друге життя.
Дуб, вік якого понад 150 років, зростав при вході на територію Грушківського лісництва і був його справжньою зеленою окрасою. Проте п'ять років тому в лісництві помітили, що дерево ослабло, має ознаки всихання, його почали пошкоджувати жук-олень та вусач дубовий, які, до слова, є червонокнижними. З того часу дерево намагалися врятувати – обрізали всохле гілля та крону.
Минулого року дуб всох повністю і у лісничого Сергія Могили виникла ідея – перетворити його на дерев'яну скульптуру. Тож дерево не зрізали повністю, а покликали до нього різьбярів. За тиждень майстри, працюючи просто неба, перетворили всохле та пошкоджене жуками дерево у справжній дерев'яний витвір мистецтва – скульптуру лісівника – охоронця лісів Холодного Яру. Окрім основного компоненту, композицію прикрашають сова та герб Кам'янського лісгоспу.
Відрадно, коли творчий підхід перетворює таку негативну подію у цікавий, оригінальний дерев'яний витвір, який милуватиме погляд не лише лісівників, а й усіх відвідувачів Грушківського лісництва.
 

   
Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00