• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


СМІТТЯ У ЛІСІ НЕ РОСТЕ

30.07.2020 11:19 давність новини: 3 р.
Забруднення лісів – проблема, з якою лісівникам стає дедалі важче боротися. Працівники державної лісової охорони неодноразово зверталися до суспільства про недопустимість засмічення лісових масивів. Проте побутові відходи можна виявити не лише місцях масового відпочинку, а й навіть у віддалених куточках лісу. Всюди можна виявити сліди варварства і неохайності людства: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні банки, гори побутового та виробничого сміття. Місцеві мешканці продовжують вивозити сміття та всілякий непотріб у лісові масиви, полезахисні лісові смуги. Лісівники намагаються всіляко сприяти приємному відпочинку наших громадян в лісі. Вздовж автодоріг, в різних мальовничих куточках обладнано спеціально пристосовані місця для відпочинку зі столами, лавками, місцями для вогнища та контейнерами для збору сміття. Створення в лісових масивах мережі таких пунктів є одним з важливих заходів, спрямованих на охорону та захист лісу.
А ще смітники - це вбивча шкода для диких тварин та птахів. Мешканці лісів можуть випадково з’їсти пластик чи інше сміття. Просторами інтернету мандрує чимало світлини із тваринами, що потрапили у пастку пластикових пакетів, пляшок, сіток... Проте населення цілеспрямовано вивозить у лісові масиви сміття або ж залишає таку «подяку» для лісових мешканців після хорошого відпочинку…
Лісівники просять відвідувачів лісу після відпочинку все сміття, пляшки, пакети та інший непотріб не залишати в лісі, а забрати назад з собою та утилізувати в спеціально відведених місцях. 
Нагадуємо, що згідно статті 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення, засмічення лісів відходами тягне собою накладення штрафу на громадян – від 425 до 850 грн. і на посадових осіб – від 850 до 1700 грн.
Фото взято з мережі Internet.
ДП "Кам'янське лісове господарство"

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому