• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

14.09.2018 12:00 давність новини: 2 р.
Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо своє професійне свято – День працівника лісу. Це свято тих людей, кому на долю випала благородна професія – вирощувати ліси.
Той, хто любить паростки кленові,
Хто діброви молоді ростить,
Сам достоїн людської любові,
Бо живе й працює — для століть!
Ці рядки з вірша Максима Рильського і нині чудово описують всю сутність професії лісівника. Адже саме працівники лісової галузі постійно працюють над примноженням лісів, здійснюють посадку, догляд молодих деревець, охорону їх від пожеж і шкідників. Як результат забезпечують вітчизняну деревообробну галузь високоякісною сировиною, соціальну сферу і населення – дровами, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства. За всім цим великим об’ємом робіт стоїть колектив механізаторів, робітників лісокультурної справи, майстрів лісу, лісничих, працівників лісової охорони, керівників лісогосподарських підприємств та всіх людей, працюючих на благо лісової галузі.
Кам’янщина займає важливе місце у створенні нових лісів в зоні лісостепу.  Цього року лісівниками посаджено 143,4 га лісу. На лісокультурні площі висаджено 500 тисяч сіянців і саджанців лісових порід. За останні 10 років створено 252 га нових лісових насаджень шляхом залісення земель, не придатних у сільськогосподарському використанні. Таким чином, на кожен зрубаний гектар посаджено 1,2 га молодих дерев. Завдяки лісовій охороні вдалося зберегти наші зелені шати від пожеж і шкідників.
Велике спасибі Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку, невичерпної енергії та успіхів на благо України.
З повагою
Адміністрація ДП «Кам’янський лісгосп»

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00