• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ПОНАД 300 ДЕРЕВ ТА КУЩІВ ВИСАДИЛИ КАМ'ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ З ВИХОВАНЦЯМИ ТА ВЧИТЕЛЯМИ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ШКОЛИ

27.10.2021 10:19 давність новини: 1 р.
Днями працівники Кам'янського держлісгоспу, вихованці та викладачі Михайлівської спеціальної школи висаджували дерева та кущі в рамках акції «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента «Зелена країна».
Як повідомили у Кам'янському держлісгоспі, для навчального закладу презентували понад 300 саджанців та сіянців дерев і кущів, що були вирощені у Грушківському лісництві. Серед них такі різновиди, як ялівець, туя, самшит, бересклет, свидина, спірея, ялиця біла, сосна кримська, ялина звичайна, дуб, липа.
«Вперше ми надали посадковий матеріал цьому навчальному закладу 15 років тому. У цієї школи велика прилегла територія, тож сприяємо озелененню щороку. Дуже приємно, що керівництво, вчителі, діти доглядають за висадженими рослинами, тому всі вони добре приживаються. А це – головне!», – зазначає лісничий Грушківського лісництва Сергій Могила.
Діти також приємно здивували лісівників – окрім невеличкого концерту, подарували поробки, зроблені власноруч. А ще зібрали пів сотні кілограмів жолудів і передали для висівання у лісорозсаднику лісництва для створення майбутніх насаджень у Холодному Яру.
Джерело: https://lis-ck.gov.ua

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому