• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


НЕГОДА ПОШКОДИЛА ЛІСОВІ МАСИВИ У ХОЛОДНОМУ ЯРУ

11.08.2021 11:33 давність новини: 2 р.
Негода та сильний буревій, який пронісся Черкащиною 6 серпня, наробили  лиха у Холодному Яру – у лісових масивах Кам'янського держлісгоспу. Десятки гектарів лісових насаджень не витримали натиску стихії та надзвичайно сильних поривів вітру, що трощив та ламав дерева.
Як повідомив головний лісничий Кам'янського держлісгоспу Василь Борота, за попередніми підрахунками на майже 200-х гектарах Креселецького та Грушківського лісництв зафіксовано повалені або ж зламані дерева.  Наразі ще тривають обстеження лісових масивів для підрахунку і узагальнення збитків від негоди.
Першочергово лісівники розчищають від повалених та аварійно небезпечних дерев дороги, рекреаційні пункти.  Складність  проведення усього комплексу робіт  полягає у тому, що  значна частина пошкоджених насаджень знаходиться у межах об'єктів природно-заповідного фонду, а на таких територіях процедура погодження та отримання дозволів на  будь-які види рубок досить ускладнена та зарегульована.
Тому лісівники звертаються до усіх громадян, хто планує відвідати Холодний Яр – будьте обережні у лісових масивах, бережіть своє життя і здоров'я!
ДП "Кам'янський лісгосп"

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому