• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


НАЙБІЛЬШИЙ РЕКРЕАЦІЙНИЙ ПУНКТ НА ЧЕРКАЩИНІ ЗНАХОДИТЬСЯ У ХОЛОДНОМУ ЯРУ

12.06.2017 11:04 давність новини: 3 р.
Автор:  Прес-служба ДП "Кам’янського лісгоспу"
Категорія: Загальні новини
Одним з пріоритетних напрямків роботи Кам`янського лісгоспу є рекреаційна діяльність, створення зручностей у лісі для подорожуючих та туристів, облаштування та збереження історичних й природних пам’яток на території держлісфонду.
Яскравим прикладом вдалого рішення у цьому питанні є рекреаційний пункт, що розміщений у самому серці Холодного Яру, – поблизу Гайдамацького ставу на території Креселецького лісництва.
Це місце беззаперечно є одним з улюблених на карті туристичного маршруту визначними місцями Холодноярщини. За переказами, саме тут в часи Коліївщини гайдамаки освячували зброю. А ще знаходиться рекреаційний пункт неподалік славнозвісного Мотронинського монастиря, який має постійних відвідувачів практично у всі пори року.
Враховуючи незмінну популярність та історичну цінність цього об’єкту, лісівники  облаштували тут місце для відпочинку вже досить давно. У минулому ж році здійснили повну реконструкцію рекреаційного пункту.
Зважаючи на велику кількість відвідувачів, побудували велику альтанку круглої форми, яка одночасно може вмісти 150 осіб. Тож по праву цей рекреаційний пункт є найбільшим серед збудованих лісівниками Черкащини на території держлісфонду.
Обслуговування цього місця для лісового відпочинку є додатковою турботою працівників лісової охорони. Традиційно тут є все для комфортного  та зручного перебування на природі – дерев’яні столи, лавки, відведені місця для сміття та розведення багаття, облаштовано під’їзди та встановлено інформаційно-роз`яснювальні аншлаги.
Доглядають кам`янські лісівники і за самим ставом – обкошують навколишню територію, розчищають у разі потреби, аби він не втратив своєї привабливості. А ще – щороку проводять його зариблення, тим самим допомагають підтримувати природний баланс гідрологічного об’єкту.
– Рекреаційний пункт, як і десятки інших, постійно підтримуємо у належному стані, відвідування їх безкоштовне, – розповідає директор ДП Кам`янське лісове господарство” Віталій Верес. ­ – Від подорожуючих же чекаємо дбайливого ставлення, тому просимо не смітити, не нівечити збудованих споруд, встановлених стендів, бути обачними з вогнем і тим самим спільно берегти довкілля та ліс.
Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00