• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


МАКІЇВСЬКІ УЧНІ ДОПОМОГАЮТЬ ЛІСУ

12.03.2019 16:29 давність новини: 1 р.
Все частіше лісівники тішаться тим, що підростаюче покоління небайдуже відноситься до навколишньої природи. Так нещодавно у Макіївському лісництві учні 11-го класу місцевої загальноосвітньої школи виготовили та розвісили близько двадцяти шпаківень. Допомагали їм у цьому співробітники Макіївського лісництва Кам’янського держлісгоспу. Вони провели учням інструктаж і наочно показали як треба виконувати дані роботи. Юні лісівники чудово усвідомлюють всю користь для лісу від пернатих, адже саме вони рятують лісові насадження від шкідників.
Перебуваючи в лісі школярі зробили ще одну корисну справу – обстежили навколишню територію і виявили близько десяти поселень рудих мурах. Спільними зусиллями дорослих і учнів було обгороджено виявлені мурашники, так як існує небезпека їх випадкового знищення тваринами, грибниками чи відпочивальниками. Учні відмітили, що мурахи приносять велику користь лісу, знищуючи його шкідників, тому потрібно всіма силами охороняти гнізда мурашок.
Відпочили і зробили користь для мешканців лісу – так підсумували свою акцію школярі. Своєю чергою ДП «Кам’янське лісове господарство» щиро дякує учням за допомогу, розуміння і бажання зробити для лісу щось корисне.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00