• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ЛІСІВНИКИ КАМ'ЯНЩИНИ ПРОВОДЯТЬ ВІДКРИТІ "ЛІСОВІ УРОКИ"

29.05.2019 16:37 давність новини: 109 дн.
З метою привернення уваги учнів до проблем збереження та примноження лісів, працівники Кам'янського лісгоспу, спільно з освітянами, запустили проект із проведення так званих "Відкритих лісових уроків". Метою таких уроків є розвиток екологічної свідомості учнів, краще розуміння школярами природи і свого місця в ній, покращення культури поведінки та правил безпеки у лісі чи просто на природі.
Перше таке заняття було проведено у Тимошівському шкільному лісництві досвідченими фахівцями Кам'янського лісгоспу. На уроці було розглянуто питання пожежної безпеки на природі. Учням ще раз нагадали правила безпечного відпочинку в лісі і розглянули можливі наслідки їх недотримання. Також учні покращили свої знання з біорізноманіття лісів Кам'янщини.
Урок проводився не в формі звичайного заняття, де школярі слухають нудні лекції, навпаки, спікери провели з дітьми цікаву розмову, дали відповіді на всі запитання, що турбували учнів та надали практичні поради. Будемо сподіватися що діти обміркують сказане їм і використають надані їм поради у своєму житті.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00