• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ ОЗЕЛЕНИТИ КАМ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1

04.11.2019 11:30 давність новини: 246 дн.
Алея з туй з'явилася у Кам'янському ліцеї №1. Висадили вічнозелені  дерева учні шкільного лісництва у дворі навчального закладу. А допомогли втілити «зелений проект» у життя кам'янські лісівники, надавши посадковий матеріал.
За словами керівниці шкільного лісництва Світлани Погорілої, озеленення школи та безпосередня участь у цій справі школярів має велике практичне значення у природничо-виховному процесі. Крім того, зелені насадження відіграють оздоровчу роль, а доглянуте красиве подвір'я школи сприяє відпочинку дітей та вчителів у позаурочний час.
Та й учні шкільного лісництва долучилися до посадки охоче та із завзяттям – хтось взяв лопату, копаючи ямки, хтось бігав з відром, поливаючи грунт, хтось турботливо висаджував туї, аби вони прижилися на новому місці.
До слова, початок алеї  у навчальному закладі заклали ще у вересні – під час відкриття кабінету шкільного лісництва. Тоді разом з дітьми висаджували туї начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, директор Кам'янського лісгоспу Віталій Верес, міський голова міста Кам'янки Володимир Тірон. Наразі алея має вже завершений вигляд, а пришкільне подвір'я поповнилося ще десятком туй.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00