• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ДОПОМАГАЮТЬ КОЛЕГАМ НА ЛУГАНЩИНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ВІДВОДИ НАСАДЖЕНЬ

25.10.2021 08:36 давність новини: 1 р.
З 17 по 23 жовтня 2021 року двадцять три працівники  з дев’яти державних лісогосподарських підприємств Черкащини працювали на Луганщині.  Лісівники області допомагали колегам Сєвєродонецького лісомисливського господарства відводити до рубки насадження, що постраждали внаслідок масштабних лісових пожеж.
У роботах були задіяні працівники Звенигородського, Золотоніського, Кам`янського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Смілянського, Уманського та Чигиринського держлісгоспів
25 жовтня їх змінять ще дванадцять працівників держлісгоспів Черкащини  і продовжуватимуть роботи з відведення і таксації лісосік до 29 жовтня.
Такі заходи здійснюються з метою оперативної ліквідації наслідків масштабних пожеж, з метою своєчасної розробки згарищ і проведення заходів з лісовідновлення, на виконання рішення засідання виїзної розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України від 23 вересня 2021 року.
Нагадаємо, у жовтні минулого року на Луганщині вогнем було пройдено понад 29  тис. гектарів лісових насаджень. До слова, тоді тридцять два працівники держлісгоспів Черкащини допомагали гасити лісові пожежі. На Сході працювали лісівники із Звенигородського, Кам`янського, Смілянського, Уманського, Чигиринського, Черкаського  держлісгоспів та чотири одиниці протипожежних модулів.
Джерело: Черкаське ОУЛМГ

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому