• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


КАМ'ЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП: РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ДРОВ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ, ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

08.11.2021 20:28 давність новини: 1 р.
Останнім часом поширюється неправдива інформація щодо відсутності в ДП “Кам’янський лісгосп” достатньої кількості дров для опалення для забезпечення потреб населення, комунальних, бюджетних установ та підприємств соціальної сфери. Вказана інформація не відповідає дійсності і станом на сьогоднішній день в лісгоспі достатньо дров для даних потреб.
Умови придбання населенням дров для опалення залишаються незмінними, а саме: звернення громадянина із заявою, паспортом та ідентифікаційним кодом за адресою: м. Кам’янка, вул. Героїв Майдану, 8, отримання наряду  і оплата замовленої продукції на рахунок підприємства. Після чого громадянин самостійно забирає продукцію в лісі. На 1 особу надається 15 м3 деревини на рік. Ціна 1 м3 на умовах франко-верхній склад на сьогоднішній день складає: твердолистяних порід 864,00 грн з ПДВ, мяколистяних та хвойних порід – 756,00 грн з ПДВ. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (04732) 6-15-39.
На підприємстві також є можливість заключати прямі договори в розмірі 100 м3 на місяць з комунальними, бюджетними установами та підприємствами соціальної сфери, а також підприємствами, що генерують тепло багатоквартирним будинкам. В даному випадку ціна 1 м3 деревини дров’яної твердолистяних порід становитиме близько 1800 грн з ПДВ на умовах франко-двір споживача й може змінюватися залежно від формування цін на аукціонах.

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому