• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


КАМ'ЯНСЬКИЙ ДЕРЖЛІСГОСП ОЧОЛИВ ТОП-100 ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО БІЗНЕС-РЕЙТИНГУ

09.10.2020 14:25 давність новини: 12 дн.
Державне підприємство «Кам`янське лісове господарство» визнано лауреатом Національного бізнес-рейтингу, укладеного за підсумками незалежного аналізу  фінансово-господарських показників діяльності понад 1 млн підприємств України.
У рейтингу ТОП-100 серед державних і комунальних підприємств України у сфері «Лісозаготівлі» Кам`янський держлісгосп посів перше місце серед суб’єктів господарювання у номінації «Платоспроможність».  Також держлісгосп отримав перше місце серед суб’єктів господарювання Черкаської області за сумою місць 4-ох номінацій фінансової діяльності. На основі досягнень підприємству присвоюється статус «Лідер галузі 2020»,  що є свідченням високої ефективності управління ресурсами, надійності та професійності.
Приємно відзначити, що перші чотири позиції вищезазначеного всеукраїнського рейтингу належать лісогосподарським підприємствам структури Черкаського ОУЛМГ:  окрім Кам`янського держлісгоспу, перші позиції рейтингу належать Смілянському, Уманському та Звенигородському держлісгоспам. Крім того, у ТОП-100 потрапили Лисянський, Канівський, Черкаський, Чигиринський та Корсунь-Шевченківський держлісгоспи.
Довідково: Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій – Союзу НБР. Уже 16 років визначає і популяризує провідні підприємства, які дотримуються принципів відкритості й добропорядності у своїй діяльності. Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи. Це об’єктивний інформаційний ресурс про підприємства для внутрішнього використання (прийняття управлінських рішень) і для зовнішніх користувачів (інвесторів, держави, банків, страхових компаній, ЗМІ тощо). Перелік кращих компаній формується у результаті рейтингового аналізу фінансово-господарських показників діяльності. Комп’ютерна програма аналізує ключові показники ефективності бізнесу і за заданим алгоритмом ранжує підприємства. Таким чином, рейтинг — об’єктивна оцінка роботи.
Використано інформацію НБР

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00