• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


КАМ'ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ФОТОПАСТКИ, ЩОБ ФІКСУВАТИ ФАКТИ ЗАСМІЧЕННЯ ЛІСІВ

17.08.2020 08:47 давність новини: 2 р.
Щорічно на території нашої держави за статистикою утворюється понад 27,5 тис. несанкціонованих сміттєзвалищ і досить часто, в тому числі й ліси, перетворюються у смітники. Якщо проблему несанкціонованих сміттєзвалищ намагаються вирішити на державному рівні, то проблема забруднення лісів – це відповідальність кожного українця.
Проста істина – «чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» для багатьох людей працює тільки на словах, адже більшість наших співвітчизників впевнені, що після того, як їхня банка з під пива чи обгортка з морозива опиниться посеред вулиці чи лісу – швиденько прибіжать прибиральники і підчистять за ними, та ще й отримають за це кошти. Навіщо ж прибирати самому, якщо є ті, кому за це платять! За своїм егоїзмом ми забуваємо, що викидаючи сміття в урни, ми, в першу чергу, турбуємося про майбутнє наших нащадків. Ваша залишена після пікніку в лісі банка з під пива, стана «чудовим» нагадуванням вашим правнукам, чим займались їхні предки, адже повністю розкладеться вона за 300-500 років!
Лісівники ДП Кам’янське лісове господарство всіляко підтримують бажання населення відпочивати у лісах рідного краю, але закликають кожного відвідувача лісів не лише Черкащини, а й України, бути відповідальними та екологічно активними! Забрати з собою сміття після відпочинку в лісі – легко, а відновити гектари лісу – справа не одного десятиліття!
На території лісового фонду ДП Кам'янське лісове господарство лісівниками створено понад 70 рекреаційних об’єктів, на утримання яких щорічно витрачаються значні кошти. Кожен рекреаційний об’єкт створювали з метою забезпечення комфортного відпочинку відвідувачів, які часто забувають про культуру поводження в лісі та залишають по собі сміття, яке в свою чергу може призвести до фатальних наслідків.
Бережливе ставлення до лісів повинно стати аксіомою для кожної людини, адже турбуючись про екологію сьогодення ми вносимо величезний вклад в майбутнє наших дітей та онуків!
Для фіксування фактів засмічення лісових масивів у Кам`янському лісгоспі вирішили використовувати фотопастки. Нещодавно засоби фотофіксації розмістили у лісах Грушківського лісництва. Лісівники впевнені, що такі методи допоможуть зменшити випадки засмічення лісів та сприятимуть виявленню несвідомих громадян.

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому