• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


КАМ'ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИРОЩУЮТЬ ДЕКОРАТИВНІ РОСЛИНИ ДЛЯ ОЗЕЛЕНЕННЯ

07.08.2018 15:10 давність новини: 2 р.
Вирощування декоративного посадкового матеріалу для озеленення та ландшафтного дизайну уже тривалий час успішно практикують у Грушківському лісництві Кам`янського лісгоспу. Для цього обладнали дві сучасні теплиці, у яких живцюють та вирощують якісний посадматеріал.
Як розповідає лісничий Грушківського лісництва Сергій Могила, загальна площа обох теплиць становить 280 метрів квадратних. Щороку тут вирощують близько 9 тисяч одиниць садивного матеріалу. В асортименті мають переважно вічнозелені рослини, які є найбільш “ходовими”, – туї, ялівці різних видів та форм, самшити.
До кожного виду рослин тут індивідуальний підхід адже одні – швидкоростучі та добре приживаються, інші – повільніше вкорінюються та потребують особливого догляду.
Щоб забезпечити живці належною вологою, в теплицях функціонує система автодощування. “Це зменшує матеріальні та трудові затрати на вирощування, а якість посадкового матеріалу, який вчасно і в належному обсязі отримує вологу, значно вища. Завдяки цій технології волога рівномірно розподіляється по теплицям, надходить у потрібній кількості, щоб рослини могли її максимально засвоїти”, – зазначає Сергій Могила.
“Наша декоративна продукція досить конкурентоспроможна і за ціною, і за якістю. Тому розвиватися в цьому напрямку є куди. Основний ринок збуту – в межах області. Орієнтуємося на ті різновиди, які мають найбільший попит серед любителів зеленого декору, а у разі потреби – коригуємо асортимент”, – зазначає директор Кам`янського лісгоспу Віталій Верес.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00