• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


КАМ'ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ЗІ ШКОЛЯРАМИ І ГРОМАДОЮ ВИСАДЖУВАЛИ ЛІС

02.04.2021 10:07 давність новини: 80 дн.
Кам’янські лісівники спільно зі школярами та учителями Макіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та громадою села Макіївка і хутора Буда-Макіївка, в рамках акції «Створюємо ліси разом» висадили дві тисячі сіянців дуба звичайного на загальній площі 0,6 га Макіївського лісництва (квартал 23, виділ 6.1)  Кам’янського лісгоспу.
Весь посадковий матеріал, необхідний для створення лісових культур, лісівники вирощують власноруч і забезпечені ним у повній мірі. Для цьогорічної лісокультурної кампанії вирощено 738,7  тис. шт. сіянців лісоутворюючих порід, в тому числі дуба звичайного – 619,5 тис. шт.
Перед початком садіння інженер з охорони і захисту лісу Кам’янського лісгоспу Олег Висоцький та лісничий Макіївського лісництва В’ячеслав Бевз провели інструктаж присутнім та розповіли про головні особливості садіння лісу.
«Проведення таких акцій сприяє формуванню громадської свідомості. Людина, яка садила ліс власноруч, обов’язково буде берегти та цінувати його», –зазначає головний лісничий Кам’янського держлісгоспу Василь Борота.
Наразі у Кам’янському лісгоспі весняна лісокультурна кампанія в активній фазі. Загалом в межах підприємства цієї весни буде заліснено 118,1 га.
ДП "Кам'янський лісгосп"

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00