• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


КАМ'ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ ОБЛАШТУВАЛИ БІБЛІОТЕКУ В МИХАЙЛІВСЬКІЙ СПЕЦІАЛЬНІЙ ШКОЛІ-ІНТЕРНАТІ

02.04.2019 09:41 давність новини: 1 р.
Кам'янські лісівники вже не перший рік опікуються Михайлівською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом, знають потреби навчального закладу та усіляко допомагають їх вирішувати. Навчаються у школі-інтернаті дітки із непростими життєвими долями – сироти, а також позбавлені батьківського піклування та з особливими потребами.
Цього разу Кам'янський лісгосп посприяв у облаштуванні шкільної бібліотеки. Нещодавно лісівники умеблювали бібліотечну залу – подарували виставкові шафи, шафи для книг, стіл для обслуговування читачів та столи для книжкових виставок. Саме завдяки такому оновленню шкільна бібліотека стала зручною, сучасною та функціональною, – відзначають юні читачі та їх наставники.
«Радістю та захватом були переповнені очі дітей, коли на шкільне подвір'я завітав директор Кам'янського лісгоспу Віталій Верес із подарунками для шкільної бібліотеки. Цій зустрічі раділи всі, адже Віталій Терентійович частий гість нашого навчального закладу. Це людина з чуйним батьківським серцем, він завжди тримає руку на пульсі потреб наших вихованців, за що ми безмежно вдячні йому та всім працівникам підприємства», – говорить директор Михайлівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Василь Могилей.
«Сподіваємося, що покращення умов перебування і навчання школярів допоможе викладачам у їх титанічній праці, забезпечить належний рівень уваги та освіти, відповідно до дитячих потреб. Адже головне, щоб діти росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку», – зазначає директор ДП «Кам'янське лісове господарство» Віталій Верес.
На знак подяки школярі організували зворушливий міні-концерт: у піснях і танцях демонстрували свою творчість та оригінальність.
Варто зазначити, що вихованці навчального закладу є постійними учасниками різноманітних просвітницьких акцій та постійно долучаютьсся до лісівничої роботи. Так, приміром, минулого року учні разом із лісівниками, обласними й районними владцями висадили понад півгектара нового лісу на території Холодного Яру в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». І вже з нетерпінням юні природолюби чекають на цьогорічні заходи, аби поповнити зелені скарби рідного краю.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00