• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


КАМ'ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЦІЄЇ ВЕСНИ СТВОРЯТЬ 109 ГЕКТАРІВ ЛІСОВИХ НАСАДЖЕНЬ

19.02.2019 10:16 давність новини: 1 р.
У Кам'янському лісгоспі до нового лісокультурного сезону підготувались заздалегідь – підприємство має усі необхідні ресурси, аби провести весняне садіння лісу якісно та в оптимальні агротехнічні терміни.
В осінній період 2018 року у структурних підрозділах було заготовлено 11780 кілограмів лісового насіння, із них переважна більшість – 9922 кілограмів жолудя дуба звичайного. Кілька тонн жолудів вже висіяли в розсадники восени, частину насіння заклали на зберігання і використають для створення лісових культур шляхом посіву, решта буде висіяна в лісових розсадниках для вирощування посадкового матеріалу на майбутнє.
Посадковим матеріалом, необхідним для створення лісових культур, підприємство забезпечено у повній мірі – вирощено понад 383 тис. шт. сіянців основних лісоутворюючих порід, в тому числі дуба звичайного – понад 240 тис. шт. Усі сіянці успішно пережили зиму і готуються стати молодими насадженнями.
Як відзначає директор лісгоспу Віталій Верес, загалом в межах підприємства буде заліснено 109 га площ – таке завдання цьогорічної весняної лісокультурної кампанії для кам'янських лісівників. З них на площі 86,1 га будуть створені лісові культури дуба звичайного – основної лісоутворюючої породи підприємства.
Кам’янські лісівники в осінній період 2018 року вже провели підготовку грунту на площі 72 га. Окрім запланованих площ, наразі проводяться роботи з очищення лісосік 2019 року, на яких по завершенню лісозаготівель будуть проведені роботи зі створення лісових культур.
Також Кам’янські лісівники планують створити плантації новорічних ялинок, висадивши 5400 хвойних сіянців на загальній площі 1,1 га.
Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00