• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


КАМ'ЯНСЬКА ЛІСІВНИЧКА – НА ДОШЦІ ПОШАНИ

10.09.2019 14:16 давність новини: 305 дн.
Цього року серед когорти найкращих представників Кам'янського краю, котрі занесені на районну Дошку Пошани, і головний бухгалтер Кам'янського держлісгоспу Наталія Миколаївна Шевчук, яка віддала улюбленій справі тридцять п'ять років і міцно пов'язала своє життя із бухгалтерією.
Після закінчення школи вступила у Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, який закінчила у 1981 році, здобувши технічну освіту. А в 1998 році отримала диплом за спеціальністю «бухгалтер» Українського державного лісотехнічного університету.
Розпочала Наталія Миколаївна свою трудову діяльність у травні 1984 року бухгалтером у Комсомольському, а нині Тимошівському лісництві. Згодом працювала на посаді старшого бухгалтера Кам'янського лісгоспу, а у 1999 році була переведена на посаду головного бухгалтера, де працює і по цей день.
«Ця робота цікава тим, що ти маєш знати не лише бухгалтерську справу, а й поряд з цифрами, звітами, податками, розбиратися у всіх тонкощах лісової галузі, яка не завжди зрозуміла для широкого загалу, але насправді неймовірно цікава та багатогранна, тому я неабияк вдячна долі, що працюю саме у цій сфері», – говорить Наталія Шевчук, головний бухгалтер ДП «Кам'янське лісове господарство».
Саме тут, у лісовій галузі, й народилася ота любов до лісу. Адже довелося поглянути на нього зовсім з іншого боку. Свого часу долучалась і до лісокультурної кампанії, розповідає, тож знає із власного досвіду, яка то важка праця – посадити та виростити ліс.
Своїми досягненнями на робочій ниві Наталія Шевчук завдячує й підтримці колег, з якими вона пліч-о-пліч працює на благо Кам'янського лісгоспу.
Завжди дотримується головного правила у своєму житті ­– є мета і до неї треба йти, долаючи всі перешкоди. У цьому їй допомагають її рідні – чоловік, два сини та дві онучки Софійка та Марта – найбільша радість. Усі вони є надійною опорою та підтримкою для Наталії Миколаївни.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00