• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ГОТУЙ САНИ ВЛІТКУ, АБО ЯК ПЕРЕЗИМУВАТИ З КОМФОРТОМ

21.05.2019 11:54 давність новини: 1 р.
Приказка «готуй сани влітку, а воза взимку» не завжди відображує існуючу ситуацію по підготовці жителів району до зими. Про це свідчить ажіотаж на дрова паливні, який виникає з настанням холодів, оскільки не всі готуються до зими заздалегідь. Планові обсяги заготівлі деревини ДП «Кам’янський лісгосп» дозволяють повністю забезпечити запити всіх покупців району у паливному ресурсі, але виконати запити всіх одночасно, з настанням осені, не має можливості. Особливостями заготівлі деревини кожного лісогосподарського підприємства  є залежність від світлового дня (в зимовий період обсяги заготівлі зменшуються), обмеженість власного автопарку (у піковий період не вистачає транспорту для вивезення)  залежність від сезонних змін (в жовтні-листопаді,  в кінці березня – квітня) через перезволоження ґрунтів від дощів та таїння снігу вивезення заготовленої деревини вкрай ускладнюється. Крім того, як радять бувалі, досвідчені люди,  варто мати дворічний запас дров – так вони встигають досить добре просушитися, а це в свою чергу веде до збільшення ККД, кращої віддачі тепла та зменшення кількості спалюваних дров. Калорійність дров паливних повітряно-сухих в двічі більша за сирі. Також варто зазначити, що купити дрова навесні чи влітку можливо по найбільш вигідній ціні.
Виходячи з вищесказаного, Кам’янське лісове господарство закликає всіх громадян та заклади соціально-бюджетної сфери розпочати підготовку до наступного опалювального періоду заздалегідь, вже сьогодні. Кам’янський лісгосп реалізовує:
- Колоди колоті з цеху переробки деревини Тимошівського лісництва – 1308 грн.
- Деревина дров’яна промислового призначення з нижнього складу с. Пляківка, довжиною 2 – 4 метри твердих порід – 894 грн., м’яких порід – 714 грн.
- З лісу деревина дров’яна промислового призначення, довжиною 2 – 4 метри, твердих порід – 600 грн., м’яких порід – 474 грн.
- З лісу деревина дров’яна непромислового призначення, довжиною 1 –1,9 метри, твердих порід – 582 грн., м’яких порід – 456 грн.
- З доставкою до споживача деревина дров’яна промислового призначення, довжиною 2 – 4 метри, твердих порід – від 978 грн., м’яких порід – від 852 грн. в залежності від відстані доставки.
Всі ціни зазначено за 1 кубічний метр, з ПДВ.
Крім того, Кам’янське лісове господарство реалізовує деревину для будівельних і промислових потреб. Всіх споживачів, які ще не розпочали закупівлю дров чи бажають купити деревину для будівництва, просимо звертатися в відділ реалізації господарства. Телефон для довідок 6-15-39.
Адміністрація ДП «Кам’янське лісове господарство»

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00