• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ДОПОМОГЛИ ВИБРАТИСЬ ІЗ ЛЬОДОВОГО ПОЛОНУ

22.12.2018 09:50 давність новини: 1 р.
8 грудня близько 15 год. 00 хв. на пункт зв'язку 9-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС надійшло повідомлення про те, що в с. Грушківка через ожеледицю свій рух не може продовжити автобус із пасажирами.
Екскурсійний автобус SETRA, який рухався із пасажирами по маршруту Дніпро – Мотронинський монастир – Чигирин, через ожеледицю не зміг подолати підйом біля села Грушківка і перегородив проїзну частину. Це стало перешкодою для руху іншого автотранспорту. Легковим автомобілем, що супроводжував екскурсію, було перевезено пасажирів до Мотронинського монастиря.
Кам'янський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області звернувся за допомогою до ДП "Кам'янське лісове господарство", яке надало 2 трактори МТЗ Грушківського лісництва. За допомогою цієї техніки було відбуксирувано автобус, після чого він зміг продовжити свій рух самостійно.
Керівництво Кам'янського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області дякує керівнику ДП "Кам'янське лісове господарство" Віталію Терентійовичу Вересу за розуміння та підтримку.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00