• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ФОТОКОНКУРСУ «ВІКІ ЛЮБИТЬ ЗЕМЛЮ» (WIKI LOVES EARTH)

31.05.2021 11:01 давність новини: 1 р.
З 1 по 30 червня 2021 року пройде фотоконкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth).
«Вікі любить Землю» – це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, започаткованого в Україні 2013 року. Конкурс присвячений пам’яткам природи і цього року організовується у 30 країнах. В Україні конкурс проводить громадська організація «Вікімедіа Україна», яка офіційно представляє в Україні Фонд Вікімедіа – американську неурядову організацію, що підтримує функціонування популярної онлайн-енциклопедії «Вікіпедія» та її сестринських проектів. Фото, завантажені в рамках конкурсу, призначені зокрема для ілюстрування Вікіпедії – найбільшої онлайн-енциклопедії у світі. Проект привертає увагу до стану збереження природоохоронних територій та біорізноманіття.
За всю історію конкурсу учасники української частини сфотографували понад чотири тисячі об’єктів і територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 110 тисяч фотографій.
На території Черкаської області розташовано 563 території та об’єкти природно-заповідного фонду. За даними Громадської організації «Вікімедіа Україна» за 8 років проведення конкурсу було завантажено світлини 339-ти об’єктів (60%),тобто майже половина природоохоронних територій області все ще не представлена.
Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, як професійні фотографи, так і аматори. Для цього потрібно протягом червня завантажити фото власного авторства, зроблені на будь якій території чи об’єкті природно-заповідного фонду. Це можуть бути фото краєвидів, окремих дерев, що є ботанічними пам’ятками, та макрофото флори і фауни ПЗФ.
Списки пам’яток та інструкції з завантаження фото доступні на сторінці конкурсу у Вікісховищі: commons.wle.org.ua
Регламент конкурсу доступний за посиланням: wikilovesearth.org.ua/rules
Детальніше з умовами та історією конкурсу можна ознайомитися на сайті: wle.org.ua
Контакти для довідок:  info@remove-this.wikimedia.org.ua
+38(050)050-68-14 (Анастасія Івашина, менеджерка з комунікацій Вікімедіа Україна)
Джерело: Управління екології та
природних ресурсів Черкаської ОДА
ДП "Кам'янський лісгосп"

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому