• Ми на Facebook
  • Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


ДО УВАГИ ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОСІБ ЗА ХІД АКЦІЇ «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ» В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ЗЕЛЕНА КРАЇНА»

27.09.2021 16:54 давність новини: 1 р.
З 1 жовтня стартує акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна». Триватимуть заходи Акції до 30 листопада.
На Черкащині в рамках Акції заплановано проведення низки заходів з лісовідновлення, лісорозведення, озеленення населених пунктів, соціальних закладів. Держлісгоспами Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства планується провести відтворення лісів на площі 129,3 га з них лісовідновлення складає 19,1 га, лісорозведення (нові ліси) 44,9 га, природне поновлення 65,3 га.
Лісівники Черкащини запрошують приєднатися до висаджування дерев кожного жителя області, учнівську та студентську молодь, об’єднані територіальні громади, представників органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур та усіх лісокористувачів.
При бажанні висаджувати ліс разом із лісівниками в ДП "Кам'янське лісове господарство" потрібно звертатися до головного лісничого Бороти Василя Івановича, тел. 067-470-89-87, e-mail: office@remove-this.kamyankalis.gov.ua
Цьогоріч громадська акція з висаджування лісів відбудеться у дещо новому форматі. На спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням zelenakraina.gov.ua, кожна людина зможе відслідкувати хід висадки лісу в усіх регіонах. Крім того, будь-хто зможе долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом». Під час висадки лісівники нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи із  садіння лісу.
Якщо ж немає змоги висаджувати дерева, то лісівники можуть це зробити за вас – обирайте область, де хочете, щоб  висадили ліс, робіть  благодійний внесок – 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висадять дерева безкоштовно. А сплачені вами кошти одразу будуть перераховані на користь підопічних фонду “Таблеточки”, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям.
ДП "Кам'янський лісгосп"

Адреса:

Телефон:

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому