• Ми на Facebook
  • 3
    Клас пожежної небезпеки
  • Погода в Кам'янці, натисніть щоб переглянути детальніше
Наступна новина > < Попередня новина


АКЦІЯ І ТРАДИЦІЇ, ЩО МАЮТЬ ГАРНИЙ СЛІД: У ГРУШКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЛІКАРІ, АГРАРІЇ ТА ПІДПРИЄМЦІ ДЕВ'ЯТЬ РОКІВ ПОСПІЛЬ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС

10.04.2019 13:29 давність новини: 1 р.
Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” згуртовує людей різного віку та  різних професій навколо гарної справи – примноження лісових насаджень нашого краю.
Вже дев'ять років поспіль у Грушківському лісництві Кам'янського лісгоспу щовесни до акції долучається команда друзів, однодумців – лікарі, аграрії, підприємці Кам'янського району та області. Щороку на початку квітня вони збираються у Грушківці, щоб створювати новий ліс, а ще –  обов'язково оглянути результати своєї праці минулих років.
Усі разом цьогоріч висадили 2000 сіянців дуба. По завершенню учасники акції оглянули насадження, закладені ними власноруч у попередні роки, та залишились задоволеними їхнім станом.
За словами лісничого Грушківського лісництва Сергія Могили, перші лісові культури, що створювали у цьому складі, вже переведені у вкриту лісом площу – результати спільної праці радують лісівників.
“Добрі традиції не змінюються. З року в рік у Грушківському лісництві збираються друзі задля примноження лісових насаджень Холодного Яру. Дуже приємно, що учасники акції щороку приїжджають з дітками, онуками, які із задоволенням допомагають дорослим. Зростають діти, онуки, зростає гарний ліс, а значить спільна праця – недаремна”, – зазначає  Сергій Могила.

Адреса:

20801, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, вулиця Героїв Майдану, 8

Телефон:

+38 (047) 326-19-37

Електронна пошта:

office@remove-this.kamyankalis.gov.ua

Графік прийому

Верес Віталій Терентійович

Директор
ГРАФІК ПРИЙОМУ

понеділок 9.00 – 12.00

Борота Василь Іванович

Головний лісничий
ГРАФІК ПРИЙОМУ

вівторок 9.00 – 12.00